içinde

LOLLOL OMGOMG

Küçük Ağacın Eğitimi

Hayatımızın içerisinde her daim olması gereken en önemli nesnelerden biriside sahip olduğumuz kitaplardır. okulda evde sokakta yanı başımızda kadim bir dost olarak asla bizi terk etmezler. bu gün bu yazımda mutlaka okunması gereken ve şahsi kitaplığımızda bulunması gereken kitaplardan birisi olan Amerikalı yazar Forrest Carter’ dünyaca Ünlü Kitabı olan Küçük Ağacın Eğitimi Adlı kitabından bahsedeceğim.

Küçük Ağaç’ın Eğitimi kitabı, yerli dilinde ona ‘’Küçük Ağaç’’ adı verilen Forrest Carter’in hikâyesidir. Maalesef ki Küçük Ağaç, beş yaşında yetim kalır ve büyük babası ve büyük annesi ile yaşamaya başlar. Zor bir hayat beklemektedir Küçük Ağaç’ı ama bir o kadar da şanslıdır. Öyle ki onu yetiştirecek iki tane muazzam insana sahiptir. Küçük Ağaç, anne ve babasının ölümü ardından büyükanne ve büyükbabası ile yaşamını sürdürmeye başlar.

Küçük Ağaç’ın hayatı o dakikadan itibaren gizemli bir hal alır ve yeni ebeveynleri onun artık yeni yaşamına uyum sağlaması için ellerinden geleni yaparlar. Eve getirdikleri ilk dakikadan itibaren artık yaşayacağı coğrafyayı, evi, onu nasıl doğal bir hayatın beklediğini ona uygulamalı olarak anlatmaya başlarlar.

Ne düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

6. Sınıf Başak Yayınları Türkçe Çalışma Kitabı Soru Ve Cevapları Sayfa 195,196,197,198

7. Sınıf Gizem Yayınları Matematik Ders Kitabı Cevapları Sayfa 126